Kocaelispor 2:2 Hatta Club

Kocaelispor 2:2 Hatta Club

Kocaelispor 2013-2014 futbol sezonunu İzmit İsmetpaşa Stadyumu'nda düzenlenen tören ile açtı. Altyapı takımlarımızın geçişinin ardından A Takım futbolcuları ve teknik heyeti kadrosu tek tek çağrılarak taraftarımıza tanıtıldı. Bu törenin ardından takımımız Dubai'nin Süper Lig takımlarından Hatta Club ile hazırlık maçı oynadı. Maç 2-2 berabere bitti.

Törene Kocaelispor duayenlerinden Nasut Kayalı ve Şener Dal, eski başkanlarımızdan İbrahim Saral, Muammer Çelik, Rafet Kırgız ve Orhan Görsen, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kandıra Kaymakamı Oktay Erdoğan, Kocaeli Emniyet Müdür Hulusi Çelik, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Muzaffer Çintimar, KATO Başkanı Murat Özdağ, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Derince Belediyespor Başkanı Şahin Çavuşoğlu, Gölcükspor Başkanı Adem Ellibeş, Kocaelispor bayan basketbol takımı antrenörü Tezer Tuğcu ve sporcular, Grand Körfez Hotel'de kamp yapan Birleşik Arap Emirlikleri Bayan Genç Futbol Takımı, BAE Bayan futbol hakemleri de maçı takip etti.

Hakemler: Mehmet Sümer, Ali Kurt, Sebahattin Tümer
Kocaelispor: Rıza, Taha Bartu, Sercan(Mert), Korhan(Serhat), Ebubekir(Metehan), Sergen(Osman), Melih Ahmet(Kerem), Yolcu(Emre K.), Berkay, Sefa(Emre A.), Barış(Burak Özgür)
Hatta Club: Saced Mordh, Said Abdullah(Abdulla Musahda), Hassan(Nasser Khamis), Saif Masi, Rashid(Adnan), Abdullah(Fadel), Obaid, Saud(Mahbah), Nasser(Abdülrezak), Fahad(Hüssain), Hammad(Amer)
Goller: Barış, Berkay(Kocaelispor), Nasser(Hatta Clug)

YORUMLAR                                                                                                                                                                         YORUM GÖNDER 

özgür arslan ,27.08.2013

hey gidi kocaelispor neydin sen bee bir zamnlar ; şimdi böyle görmek üzüyor gercekten üzüyor bizleri; kocaeli sanayi kenti , kocaeli fabrika yatağı nerde o zamn bu sanayiciler fabrikatörler lütfen el uzatın eski günlere gelsin bu takım

© Copyright 2012. Tüm Hakkı Saklıdır. Editör Serhan DURAK