Kocaelispor:0-1:Ürdün U19 Milli Takımı

Kocaelispor:0-1:Ürdün U19 Milli Takımı

İkinci etap kampı için Kartepe'de bulunan takımımız, buradaki ilk hazırlık maçını Ürdün U19 Milli Takımı ile oynadı ve karşılaşmayı 1-0 kaybetti.

Karşılaşmayı başkanımız Nebil Uzun, yöneticilerimizden Muharrem Şatır, Şenol Akyüz, Hayri Kurnaz, Halil Çevik ve Ahmet Yusuf takip etti.
Karşılaşmada maçta ayağına darbe alan Mert Özer'i, yöneticimiz Muharrem Şatır ve kulüp müdürü Remzi Naiboğlu bugün Konak Hastanesi'ne götürdü. Yapılan kontrollerde ve çekilen filmde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı. Mert tedbir amaçlı olarak 2 gün istirahat ettirilecek.

Kocaelispor 1.Kadro: Samet, Enes, Cengiz, Metehan, Oğulcan, Ahmet, Emre Akgün, Ozan, Emre Kurtoğlu, Mert Özer
Kocaelispor 2.Kadro: Emirhan, Osman, Taha Bartu, Oğulcan, Yaser, Korhan, Mustafa, Yolcu, Aliberk, Barış, Ufuk
Ürdün U19 Milli Takımı: Rafaat Rabei, Mahmoud Shawkad, İsmael Alkihaldi(İbrahim Al Kihab), Mustafa Kamai, Rifeg Fread, Bashar Fathallah, Ahmet Tahrawi, Adham Quaraishi, Oun Allazi, Osama İsraiwah(Anis İtutaeb), Anas Hijaz(Ala'a Murafi), Bha'a Saif
Gol: Bha'a SaifYORUMLAR                                                                                                                                                                         YORUM GÖNDER 

Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapın !...

© Copyright 2012. Tüm Hakkı Saklıdır. Editör Serhan DURAK