Kandıraspor:0-10:Kocaelispor

Kandıraspor:0-10:Kocaelispor

Yeni sezon hazırlıklarına 1 Temmuz'da Grand Körfez Hotel'de başlayan takımımız ilk hazırlık maçını Kandıraspor ile oynadı ve maçı 10-0 kazandı.

Takımımızın maçtaki kadrosu bu sezon A takımımıza yükselen oyuncularımızdan oluştu. Teknik direktörümüz Faruk Sarman oynanan oyundan ve mücadelen çok memnun kaldı. Oynanan hazırlık maçını yönetim kurulumuzdan; başkanımız Nebil Uzun, yöneticilerimizden İsmail Alioğlu, Abdullah Zorlu, Muharrem Şatır, İlyas Çakır, Şenol Akyüz, Gürcan Kolay, Hayri Kurnaz ve Kenan Seyrek takip etti.
Kandıra Kaymakamı sayın Oktay Erdoğan, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı sayın Murat Aydın ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Süleyman Karadaş da maçı başkanımız Nebil Uzun ile birlikte izlediler.

Kandıraspor: Yasin, Zülfikar(Ertuğrul), Gökhan(Sami), Enes, Mahmut, Cenk, Eray, Batuhan, Cem(Beşir), Harun, Burak(Mustafa Can)
Kocaelispor: Samet, Metahan, Enes, Olcan, Osman, Ozan, Mert Özer, Kerem, Mert Yavuz, Burak Özgür, Ufuk
Kocaelispor 2.Kadro: Emirhan, Cankat, Enes, Oğulcan, Osman, Yaser, Aliberk, Yolcu, Yasin, Mustafa, Barış
Goller: Burak Özgür(2), Ufuk, Kerem, Cankat(2), Yolcu(2), Barış (2)
Sarı Kart: Gökhan (Kandıraspor)YORUMLAR                                                                                                                                                                         YORUM GÖNDER 

Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapın !...

© Copyright 2012. Tüm Hakkı Saklıdır. Editör Serhan DURAK